Esenyurt patent tescil başvurusu

TAM İŞ PATENT

Tam İş Patent uzman kadrosuyla sunduğu marka tescili ve araştırması, marka itirazı, patent, kalite belgeleri ve coğrafi işaretler hizmetleriyle yanınızda. Tam İş Patent aracılığıyla marka patent işlemlerinizi yaptığınızda markanız artık bizim güvencemiz altındadır.

MARKA VE PATENT TESCİLİ NEDİR?

  • Marka tescil işlemi bir ürünü veya hizmeti kullanım amacıyla edinmektedir.
  • Patent ise bulduğunuz bir fikri ya da icadı tescil etmek için kullanılmaktadır.

Düşünce ve ya buluşunuzun üçüncü kişiler tarafından çalınmasını önlemek amacıyla patent tescili yapacağınız en doğru ve güvenilir yöntem olacaktır. Eğer fikrinizin, buluşunuzun ya da markanızın patentini henüz almadıysanız olası bir çalınma durumunda da yapacağınız bir şey kalmayacaktır. Bu yüzden zaman kaybetmeden patentinizi ve marka tescilinizi almanız yararınıza olacaktır.

Elde ettiğiniz ürün ya da fikre  Tam İş Patent olarak  gerekli tüm tescil ve onay işlemlerini yapmaktayız. Doğru patent ve marka işlemleri için İstanbul Patent Tam İş Patent olarak yanınızdayız.

TAM İŞ PATENT  ESENYURT BÖLGESİNDE HİZMETİNİZDE 

İstanbul’un Esenyurt ilçesinde patent ve marka tescili ağırlıklı vermiş olduğumuz hizmette siz değerli müşterilerimize güvenilir ve kolay bir yol sağlıyoruz. Çalınmayı önlemek için Tescil işlemlerini sonraya bırakmayın harekete geçin

Sizlerin yapacağı tek şey iletişim kanallarımızla bizimle irtibat kurarak güvenilir ve doğru adrese ulaşmanızdır.

MarkaPatentTam İş Patent

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir