İstanbul Patent

İstanbul Patent olarak Tam İş Patent Hizmetinizde

İstanbul Patent – Tam İş Patent

İstanbul Patent… Tam İş Patent, patent almak istediğinizde yanınızda. Marka tescili mi yaptırmak istiyorsunuz? Yoksa logonuzun patentini mi almak istiyorsunuz? Alan adınızı tescil mi etmek istiyorsunuz? Yapmanız gereken tek şey Tam İş Patent ile iletişime geçmek.

Tam İş Patent, özelde  İstanbul’da genelde ise Türkiye’nin tüm illerinde marka tescili, marka araştırması, patent, tasarım tescili, coğrafi işaretler, marka itirazı, kalite belgeleri alanında sizlere hizmet sunmaktadır. Profesyonel ekibimizce tüm işlemleriniz hızlı bir şekilde yürütülür ve en kısa sürede sonuç alınır.

İstanbul Patent aracılığıyla marka tescili yapmak istediğinizde ekibimiz tarafından markanız araştırılır. Markanın tescil edilmesine bir engel olup olmadığı araştırıldıktan sonra herhangi bir olumsuzluk tespit edilmediğinde marka tescil işlemleriniz gerçekleştirilir. Süreç yakından takip edilir. İşlemler yapılıp Türk Patent ve Marka Kurumuna başvuru bittikten sonra sonuçlar beklenir. Herhangi bir olumsuz durumda gereken başvurular ve itirazlar yapılır. Bu süreçte aynı zamanda ekibimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.

Markanız tescil edildikten sonra da tescil süresi bitmesine yakın kurumumuz tarafından size bilgi verilir ve talebiniz üzerine yenileme için yapılması gereken tüm işlemler yapılır. Tam İş Patent aracılığıyla marka patent işlemlerinizi yaptığınızda markanız artık bizim güvencemiz altındadır.

İstanbul Patent olarak hizmet vermekte olan Tam İş Patent ile iletişime geçmek için sitemizin iletişim bölümündeki kanalları kullanabilirsiniz.

MarkaPatentTam İş Patent

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir