Markalaşmanın Yolu

 

Marka Tescil Başvuru Aşaması İlk Önce Markanızın Size Ayit Olup Olmadığını Sorguluyoruz.

 

Benzer Olan Firmalar Tarafından İtiraz Durumuyla Karşı Karşıya Kalmamanız İçin Sizin Adınıza Araştırma ve Benzerlik Oranlarını Tarafımızca Tarafınıza Sunmaktayız.

 

Marka Durumunuz Piyasadaki Var Olan Markalar Arasındaki Fark ve Benzer Durumu Bulunmaması Durumunda Sizin Adınıza Başvuru Yapar ve Takip Sürecini Başlatmakta Bulunuyoruz.

 

Marka Başvurusu İki Ay İncelenip Kurum Tarafından Verilecek Karar Karardan Sonra Benzerlik Aşaması İki Aylık Bir Süre Zarfında Yayında Kalır Yayında Kalan Süre Üçüncü Şahısların İtirazı Olması Durumunda Biz Tamiş Paten Olarak Savunma ve Yayına Yapılan İtirazın Kararına İtiraz Sürecini Takip Edip Marka Tescile Bağlayan Kadar Bu Süreçte Sizi Bilgi ve Takip Sürecinde Haberdar Edip Markanız Tescil Edildikten Sonra Benzer Başvurular Olunursa Bununda Takibini Yapıp Size Rapor Şeklinde Sunmaktayız.

 

Sizin Markanıza Benzerlik Oranı Yüzde Elinin Üzerindeyse Biz Tamiş Paten Olarak Yayına İtiraz Edip Markanın Sizin Markayla Aynı Piyasada Karşılaşmanız İçin Gerekli İşlemleri Devam ve Takibini Sizinle Paylaşmaktan  ve Firmanızın Markalaşma Konusunda Sürekli Yanınızda Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

Tam İş Patent

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir